Kıbrıs Merit Otelleri, sizleri baharı Akdeniz güneşi ile karşılamaya davet ediyor

Akdeniz’in ortasında, masmavi bir deniz ve içinizi ısıtan güneş ile baharı karşılamaya ne dersiniz? Kuzey Kıbrıs’ta üstün hizmet kalitesiyle en büyük turizm yatırım grubu olarak misafirlerini ağırlayan Merit Otelleri, sizleri kış yorgunluğundan arınmaya ve baharı Akdeniz güneşi ile karşılamaya davet ediyor.

İstanbul’a bir saatlik uçuş mesafesinde muhteşem bir Akdeniz manzarasıyla misafirlerini ağırlayan Merit Otelleri, iç ısıtan bahar güneşinin yanı sıra SPA’larıyla da adeta huzuru tamamlıyor. Kış yorgunluğunu atıp günlük hayatın yarattığı negatiflikten sıyrılarak adeta ruhu besleyen SPA merkezleri, usta ellerden çıkan masajlarla misafirlerini ağırlıyor.

blank

Yoğun çalışma temposunda uzun süreli tatil imkânı bulamıyorsanız Kuzey Kıbrıs’ta geçireceğiniz bir hafta sonu bile uzunca süre hafızanızdan silinmeyecektir. Birbirinden değerli sanatçıların verdiği konserler, Kıbrıs keşif turları, oyun salonları, Akdeniz ile bütünleşeceğiniz dinlenme alanları, restoranlar ve her türlü konforun tasarlandığı odalar anılarınızda önemli bir yer tutacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.