Kibariye uçakta fenalaştı! Hayranlarını korkuttu!

Özel hayatıyla sık sık magazin gündeminde yerini Kibariye, İstanbul’dan İzmir’e gitmek için uçağa bindi. Uçakta bir anda fenalaşan ünlü şarkıcı Kibariye nefes almakta gülük çekerken kabin ekibi ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Sevenlerini korkutan Kibariye’nin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi geldi.

İstanbul’dan İzmir’e gitmek için uçağa binen ünlü şarkıcı Kibariye bir anda fenalaştı. Kibariye nefes almakta güçlük çekerken ünlü şarkıcıya ilk müdahale, kabin ekibi tarafından yapıldı.

Havaalanında sağlık ekipleri tarafından kontrolleri yapıldı ve Kibariye’ye yer hizmetleri görevlileri yardım ederek valizlerini aldı.

Yolcuların yoğun ilgisi ve geçmiş olsun dilekleriyle karşılaşan Kibariye, “Sevilmek çok güzel şey, teşekkür ederim, sizleri seviyorum.” diyerek havaalanından ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.