YouTube / gazetemag tv

Kerem Cem, İzmir Fashion Week’te podyuma çıkıp mankenlik yaptı

Tamamen yerli mankenlerin kullanıldığı bir organizasyon olarak dikkat çeken İzmir Fashion Week’te Ebru Öztürk, Tuğba Melis Türk, Ece Begüm Yücetan, Gizem Barlak ve Buse İskenderoğlu gibi ünlü mankenlerin yanısıra ünlü popçu Kerem Cem de podyuma çıktı.

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Odası, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, Kariyer Eğitim Kurumları, İnce Fikirler, Wella,Max Factor Estrella Estetik, Efes Kuyumculuk ve Gordion İnşaat’ın katkılarıyla üç gün boyunca İzmir Hilton Otel’de gerçekleşen İzmir Fashion Week’te, birbirinden özel tasarımlar, Türkiye’nin ünlü mankenleri tarafından sergilendi.

Ozmoz Kidswear, Nur Karaata, Mustafa Güngör, FC Plus, So Lady, Yiğit Eryendi, Taner Tabaklı, Quesste, Nazlı Terzioğlu firmalarının katılımcı olarak yer aldığı organizasyonda, seminer, workshop, söyleşi, sergi gibi çeşitli etkinlikler düzenlendi. Nur Karaata ise gerçekleştirdiği defilenin gelirini Koruncuk Vakfı’nı bağışladı.

Sektöre büyük katkı

İzmir Fashion Week’in Koreografı Akif Örük ise Fashion Week’in İzmir’in moda kenti olması yolunda önemli bir organizasyon olduğuna dikkat çekti. RUNWAY defilelerin İzmir Hilton’da günde üç firma defilesi olarak yapıldığını belirten Örük, altı yıldır gerçekleştirilen İzmir Fashion Week ile sektöre büyük katkılar sağlandığını vurguladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.