Kerem Bürsin’e ödül gecesinde büyük şok!

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen Ödül Törenleri’ne katılan ve ‘2020 yılının en beğenilen erkek dizi oyuncusu’ ödülünü alan Kerem Bürsin, gecede bir konuşma yaptı. Konuşma sonrası ödül alan ve salondan dışarı çıkmakta olan Bursin’e Bay J, “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” diye konuştu. Bu sözler ise ünlü oyuncuda büyük şaşkınlık yarattı.

‘Yıldız Teknik Üniversitesi 2021 Ödül Töreni’ bugün gerçekleşti. Düzenlenen törende ‘ekranın en iyileri’ belirlendi ve pek çok ünlü isim bu gecede ödüllerini aldı. Ödül töreninin sunuculuğunu ise radyocu Bay J, üstlendi. Ancak Bay J, ödül törenine adeta damga vurdu.

“UMARIM SINIFTA KALAN DÜNYA DÜZENİ ARTIK DEĞİŞİR”

‘2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü almak üzere sahneye davet edilen ünlü oyuncu Kerem Bürsin, bir konuşma yaptı. Bürsin konuşmasında, ” İyi akşamlar. Öncelikle beni bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Çok onurlandırdınız. Zor bir seneydi hepimiz için. O yüzden diyecek çok bir şey yok. Umarım daha güzel yıllar bizi bekler, umarım sınıfta kalan dünya düzeni artık değişir. Daha güzel günler bizi bekler. O yüzden hepinize çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.” diye konuştu.

BAY J, KEREM BURSİN’İ HEDEF ALDI

Ödülünü alıp konuşmasını yapan Kerem Bursin, sahneden indiğinde ise hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı. Tam bu sırada kapıdan dışarı çıkan

kerem Bürsin’e radyocu Bay J, seslendi. Bay j, Bursin’i hedef aldı.

“GÖZLERİNİZ DOLACAK AMA BÖLÜM BAŞI 120 BİN TL ALIYOR…”

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Bay J, “Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti” diye konuştu. Bu anlarda ise Bursin kapıdan dışarı çıksa da Bay J’nin söylediklerini duydu.

KEREM BURSİN’E BİR SOĞUK DUŞ DA GAZETECİLERDEN!

Gazeteciler Bursin’i çıkışta bekleyerek sorular sordu. Tam bu sırada ünlü oyuncunun moralinin çok bozuk olduğu ve soruları geçiştirdiği görüldü.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINDA GİRDİ

Olayın hemen ardından ise Kerem Bursin sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Birçok kişi, ünlü oyuncu Kerem Bursin’e destek mesajı yazdı.

Kerem Bürsin’den Hande Erçel itirafı

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.