Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Sen Çal Kapımı sürprizi

Fox TV’de ekrana getirilen başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. Yeni bölüm çekimleri ilgili gelişme yaşandı. Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezon çekimleri bayramdan sonra başlayacak.

Ekran uyumu çok beğenilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerinde yer aldığı sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaprak ekran macerasına ara verdi. Dizinin sezon finaline girmesiyle Maldivler tatiline giden ikili daha sonra aşklarını ilan etti.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sosyal medya paylaşımlarının ardından aşkları belgelenirken Sen Çal Kapımı dizisi çekimleri için yeni bir gelişme yaşandı. Teasar çekimlerinin yarın başlayacağı öğrenilen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon çekimleri bayramdan sonra başlayacak.

Yayınlandığı her bölümü ile sosyal medyanın gündemine oturan Sen Çal Kapımı dizisi yaz ayında yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.