gazetemag tv

Kerem Bürsin, Tarık Akan’ın rolünü kabul etmedi?

Kerem Bürsin, Baraj filminin dizi versiyonu için kendisine yapılan Tarık Akan’ın rolünü kabul etmedi. Yakışıklı oyuncunun reddetmesindeki sebep ise Amerika projeleri.

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın unutulmaz filmi Baraj’ın dizi versiyonu için hazırlıklar sürüyor. Medyapım ile Yağmur Ünal’ın FOX için hazırladığı dizide Türkan Şoray’ın hayat verdiği karakteri canlandırması için Biran Damla Yılmaz ile anlaşılmıştı.

Tarık Akan’ın rolü için de Kerem Bürsin’e teklif gitmişti. Ancak senaryoyu çok beğenen Bürsin’in yurtdışıyla ilgili planları nedeniyle projeyi kabul etmediği öğrenildi. Rol için 4N1K’nın yıldızı Burak Yörük ile görüşülüyor. Baraj’ı Hasan Tolga Pulat yazıp yönetecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.