Kerem Bürsin: Önümüzdeki seneye kadar dizide oynamayacağım

Kerem Bürsin kararlı…

Çekimleri devam eden ‘Can Feda’ adlı filmde Burak Özçivit’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, doğru zaman geldiğinde film yapmak istediğini söyledi. Sporun ardından sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla buluşan oyuncu, Nişantaşı’nda bir restoranda yemek yedi. Mekan çıkışı, Burak Özçivit’le rol aldığı ‘Can Feda’ filminin çekimlerinin devam ettiğini belirten Bürsin, “İnsanlar sevecekleri bir film izleyecek, buna kalpten inanıyorum” diye konuştu. Canlandırdığı pilot rolü için eğitim aldığını da anlatan oyuncu, önümüzdeki seneye kadar dizide oynamayacağını söyledi.

Uluslararası bir saat firmasıyla yaptığı anlaşmaya da değinen Bürsin, “Ülkemizi temsil etmek, en büyük amacım. Yurt dışında yaşadım, gördüm. Potansiyelimiz çok yüksek ama hak ettiğimiz yerde değiliz” dedi. Oyuncu, “Siz film çekmek istiyor musunuz?” sorusunu ise, ”Üniversitede hem oyunculuk, hem de işletme pazarlama okudum. O yüzden ister istemez, o kurtlar çıkıyor içimden. İstiyorum ama doğru zaman geldiğinde yapacağım” şeklinde cevapladı.

Kerem Bürsin, evlilik sorularına, “Halimizden çok memnunuz. Şu an düşünmüyoruz” diyerek noktayı koydu. Cadde

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.