gazetemag tv

Kerem Bürsin: Belki arkamdan konuşuyorlardır

“Yaşamayanlar” dizisiyle Kerem Bürsin, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk olan yakışıklı oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu.

İlk-İki bölümüyle sosyal medyanın gündeminden düşmeyen “Yaşamayanlar” dizisi olumlu-olumsuz eleştiriler ile konuşuluyor. Kerem Bürsin eleştiriler olacağını da söyleyerek ekledi; “Bi daha ne zaman böyle fırsat gelecek, Türkiye’de Vampir’i oynayacağım. Bu önemli.”

Yasemin Şefik’in “Kelebekler filmine yapımcılık yaptın. Çok güzel bir filmdi. Şimdi bu dizide de yapımcı tarafında da varsın. Birileri sana çok erken şimdi yapımcılık yapma dedi mi?” sorusu üzerine Kerem Bürsin; “Derdimiz sanatı teslim etmek. Risk almak gerekiyor. Desteğe ihtiyacı olan sanatsal projelere destek vermek. Belki arkamdan konuşuyorlardır. Yüzüme karşı demediler. Üniversiteden beri kamera önü kamera arkası ilgilendim. Ülkemizde çok doğru yapılmıyor bazı şeyler. İnsan içinde olunca çok anlamıyor iyi ya da kötü olduğunu. Ama denemeye değer. ”

blank

KEREM BÜRSİN YÖNETMENİ ISIRMAK İSTİYOR!

Dracula kitabını okuduğunu belirten Bürsin; “”Daha çok vampir dünyasını filmler, dizilerle izledim. İstanbul ne alaka diyorsun aslında çok ilgisi var. Dizi setinden ısırmak istediğim kişi yönetmenimiz Alphan Eşeli.” diyerek kahkaha attı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.