Kenan İmirzalıoğlu’nun hayali gerçek oldu

Kenan İmirzalıoğlu, daha önce sarı kırmızılı kulübe üye olmak adına başvuruda bulunmuş, Ekim 2015’de genel kurul üyeliğine kabul edilmişti. Türk Telekom Arena’da saat 11.00’de başlayan törende Kenan İmirzalıoğlu ve diğer yeni üyeler kabul beratını başkan Dursun Özbek’ten aldı. İmirzalıoğlu, bundan böyle Galatasaray’da yapılacak olan genel kurullarda söz alıp oy kullanabilecek.

İMİRZALIOĞLU: ÇOK MUTLUYUM
İmirzalıoğlu, tören sonrası basın mensuplarına kısa bir açıklama yaparak, “Galatasaray koca asrı devirmiş büyük bir camia. Bu aileye gönül vermiştik zaten taraftarıyım. Şimdi resmi olarak üyesi olduk. Bu benim için onur verici bir olay. Çok mutlu ve heyecanlıyım.” dedi.

Bir basın mensubunun “Beş yıl sonra sizi yönetimde görebilecek miyiz?” sorusuna İmirzalıoğlu, “Kısmet onu hayat gösterecek. Bakacağız.” diyerek cevap verdi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun resmen Galatasaraylı olduğu günün Arda’nın doğum gününe denk gelmesi de ilginçti. Daha önceki röportajlarında Arda Turan’ı çok beğendiğini belirten Kenan İmirzalıoğlu, bilindiği gibi ünlü futbolcunun ayrıldığı sevgilisi, oyuncu Sinem Kobal ile evlilik hazırlığı yapıyor.Magazinci

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.