Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin kız bebeği olacak

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, ikinci kez anne baba olacak olmanın mutluluğunu yaşarken beklenen haber geldi. Ünlü çiftin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Çiftin, kız bebek beklediği öğrenildi. İlk kızına Lalin adını veren ikili yeni isim arayışına girdi.

2016 yılında nikah masasına oturan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti magazin basının gözde çiftleri arasında yer alıyor. Örnek evlilikleri ile parmakla gösterilen çift, kızları Lalin’i kucağına alması ile ilk kez anne baba olmanın sevincini yaşadı.

blank

Daha sonra Sinem Kobal’ın ikinci kez anne olduğu ortaya çıkarken bebeğin cinsiyeti merak konusu oldu. Ünlü çift, bekledikleri haberi sonunda aldı.

blank

Geçtiğimiz günlerde ultrasona giren Sinem Kobal, doktorlardan merakla beklediği haberi aldı. İmirzalıoğlu ve Kobal çifti ikinci kez kız çocuk bekliyor.

Ünlü çift dünyaya gelecek olan ikinci kızları için isim arayışına başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.