Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, Netflix’in Türk yapımı yeni dizisinde buluşuyor

Bir dönem ekranlarda fırtınalar estiren Ezel dizisinin iki başrolü yeni bir projede buluşuyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, Netflix’in Türk yapımı yeni dizisinde yer alacak.

Ezel dizisi ile birlikte ünleri yurt dışına yayılan Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere, yine aynı projede buluşmaya hazırlanıyor.

Dijital dizi ve film platformu Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Hakan: Muhafız’ın başarısının ardından Türk yapımlarına daha fazla ağırlık vermeye karar vermişti. Netflix’in bu kapsamda Kenan İmirzalıoğlu ile anlaştığı iddia edildi. Kulis bilgilerine göre, İmirzalıoğlu’nun partneri Cansu Dere olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.