Kenan İmirzalıoğlu “Kurtlar Vadisi Kaos” iddialarına cevap verdi

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos’ta rol alacağı iddialarına “Oyunculuğu bırakmadık. Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın” cevabını verdi.

Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğundan ayrıldığı iddia edilen Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos’ta rol alacağı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Teklif geldiğini medyada öğrendiğini belirten oyuncu, teklif gelmesi durumunda değerlendirip değerlendirmeyeceği sorusuna da, “Arkadaşlar oyunculuğu bırakmadık. Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın” şeklinde konuşarak Kurtlar Vadisi için yeşil ışık yaktı.

“DİJİTALDEN TEKLİF GELİRSE SEVE SEVE YAPARIM..”

Kenan İmirzalıoğlu, Acun Ilıcalı’nın Exxen projesine tebrik ederek dijital projelere, sinema ve televizyondan daha fazla sıcak baktığını belirtti. İmirzalıoğlu, “Dijital platformlardan bana gelen ve beni heyecanlandıran bir iş teklifi olursa Alef’te yaptığım gibi seve seve yaparım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.