Kenan İmirzalıoğlu: Instagram hesabı açmayı düşünmüyorum

Sinem Kobal ile mutlu evlilikleri ve Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı ile adından söz ettiren Kenan İmirzalıoğlu samimi açıklamaları ile magazin gündeminde çok konuşuldu. Ünlü isim, gazetecilerin sosyal medya sorusuna verdiği “Instagram hesabı açmayı hiç düşünmüyorum. Böyle huzurum, keyfim yerinde. İhtiyaç da duymuyorum.” yanıtı ile dikkat çekti.

Atv’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? ile ekranlarda yer alan Kenan İmirzalıoğlu’ndan yeni haberler var. Sinem Kobal ile 2019 yılında dünyaevine giren ve geçtiğimiz ekim ayında kızları Lalin’in doğumu ile mutlu evlilikleri taçlandıran oyuncu çiftten Kenan İmirzalıoğlu magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakmadı. Magazinde çok konuşulan ve merak edilen soruları yanıtlayan 46 yaşındaki ünlü oyuncu, samimi açıklamaları ile sosyal medyada büyük ilgi gördü.

blank

Fulya’daki özel bir hastaneden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, gazetecilere yaptığı samimi açıklamaları ile magazin gündeminde dikkatleri üzerine çekti.

‘NETLEŞMİŞ BİR PROJE YOK’

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, “Bu kez Lalin’in kontrolleri değil, benim kontrollerim vardı. Herhangi bir sıkıntı yok. Sadece kontroldü. Pandemi sebebiyle bildiğiniz gibi evde sağlıklı bir şekilde vakit geçirmeye çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

Gazetecilerin yeni projelerini sorması üzerine Kenan İmirzalıoğlu, “Şu an netleşmiş hiçbir şey yok. Birtakım haberler duyuyorum, bunları sizler gibi ben de medyadan okuyorum” şeklinde konuştu.

‘ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN’

Yakışıklı oyuncuya, ev aldıkları ve yazın Bodrum’a taşınacakları yönündeki haberler de soruldu.

İmirzalıoğlu, “Yok, bu haberleri de sizlerden duyuyorum. Başka neler var?” ifadelerini kullanarak, kahkaha attı.

Kızı Lalin ile ilgili konuşan Kenan İmirzalıoğlu, “Yavrunun büyümesini görüyoruz. Kız-baba ilişkisini ileride daha iyi koruyacağız herhalde. Çok güzel bir şey. Allah isteyen herkese nasip etsin. Çok özel duygular…” dedi.

‘INSTAGRAM HESABI AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM’

Oyuncu, “Sosyal medya kullanmıyorsunuz. Çok büyük bir kitleniz var. Instagram hesabı açmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Instagram hesabı açmayı hiç düşünmüyorum. Böyle huzurum, keyfim yerinde. İhtiyaç da duymuyorum.” verdiği yanıt ile dikkat çekti.

Eşinden de bahseden İmirzalıoğlu, “Sinem’in keyfi yerinde” diyerek evinin yolunu tuttu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.