Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal’dan radikal karar

Sinem Kobal yeni sezonda dizilere ‘hayır’ reklam projelerinde ‘evet’ dedi. Menajerlik şirketine gelen dizi tekliflerini direkt reddettiren Kobal’ın eşiyle de bir reklam projesinde yer alacağı iddia edildi.

Kenan İmirzalıoğlu ile mayıs ayında dünyaevine giren Sinem Kobal’dan radikal karar! En son rol aldığı ‘Analar ve Anneler’ dizisinden sonra ekrana bir süre ara veren güzel oyuncu, uzun bir müddet daha setlere dönmeyi düşünmüyor.

Teklifleri reddedin

En son rol aldığı dizisinin reytinge kurban giderek final yapmasından dolayı işlerine biraz daha temkinli yaklaşan Kobal’ın kayıtlı olduğu menajerlik şirketine ‘Gelen dizi tekliflerini bana sormadan reddedin’ şeklinde talimat verdiği iddia edildi. Bu düşüncesinde son derece kararlı olan Kobal’ın, yeni sezon için sadece reklam ya da sinema filmi projelerini değerlendirmeye alacağı konuşuldu.

BiRLiKTE KAMERA KARŞISINA GEÇECEKLER!

Kulislerde konuşulan bilgilere göre Kobal ve İmirzalıoğlu çifti her an sürpriz bir reklam projesinde kamera karşısında geçebilir.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.