Kenan İmirzalıoğlu 6,5 aylık hamile olan eşi Sinem Kobal için özel önlemler aldı

Kenan İmirzalıoğlu ikinci çocuğuna 6,5 aylık hamile olan eşi Sinem Kobal için özel önlemler aldı. Oyuncu, doğuma Ege sahilinde izolasyonla hazırlanıyor.

2 yıl önce kızları Lalin’i kucaklarına alan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, ikinci kez anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Sunucunun eşi Sinem Kobal’ın, yaklaşık 6,5 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Mutluluktan havalara uçan İmirzalıoğlu, hummalı bir çalışmaya girdi.

Oyuncu, ilk olarak eşiyle birlikte Marmaris’te izolasyona çekildi. Çift, doğayla iç içe yaşam sürerek doğuma Ege’de hazırlanıyor. İmirzalıoğlu, eşi ve bebeğinin sağlıklı beslenmesi için özel çaba sarf ediyor. Oyuncu, köylere giderek bahçeden organik sebze ve yemekler organize ediyor. İmirzalıoğlu, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının çekimleri nedeniyle İstanbul-Marmaris arası mekik dokuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.