Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e kalpli gönderme

Beren Saat ile boşanacağı konuşulan Kenan Doğulu’nun, konser verdiği sırada boşanma iddialarını yalanlarcasına, sahnede eliyle kalp işareti yapıp eşi için yazdığı şarkıyı okuması dikkat çekti.

2014 yılında romantik bir düğünle evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin boşanacağı gündemden düşmezken, Doğulu’dan yine kafaları karıştıracak bir hamle geldi. Doğulu, Saat’in annesine ve anneannesine kalp işareti yaptı.

BEREN SAAT YOKTU

Uzun bir süredir ayrı takılan çiftten Kenan Doğulu, önceki akşam Ayvalık Amfitiyatro’da sahneye çıktı. Kenan Doğulu’nun bu zamana kadar hiçbir konserini kaçırmayan Beren Saat konsere katılmazken, Saat’in annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen damatlarını en önden izledi.

SAAT İÇİN YAZDIĞI ŞARKIYI OKUDU

Kenan Doğulu her ikisine de kalp işareti yaparak Beren Saat için yazdığı ‘Yosun’ şarkısını söylemesi ise dikkat çekti. Ayla Saat ve annesi konser sonrası kulise geçip damatlarını kutladılar. Yaklaşık 30 dakika sohbet ettiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.