Kenan Doğulu yeni yıla Günay sahnesinde girecek

Uzun yıllar Müzeyyen Senar, Muazzez Abacı, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Emel Sayın, Selami Şahin gibi devlere ev sahipliği yapmış olan, İstanbul’un klasikleşmis köklü eğlence mabetlerinden Günay, 31 Aralık yılbaşı gecesi Kenan Doğulu’yu ağırlamaya hazırlanıyor.

İlk kez Günay sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Kenan Doğulu, birbirinden önemli müzisyenlerden oluşan orkestrası ve özel repertuvarı ile yılbaşı gecesi unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Günay’da ilk konserini vereceği için çok heyecanlı olduğunu belirten Doğulu; “Günay abi babamın dostuydu, her zaman bana haydi ne zaman bizim sahnede çıkıyorsun derdi. Kısmet bu yılbaşı gecesineymiş. Onlar için de birer şarkı söyleyeceğim. Şaziye’lerden bu yana bu konseptte bir şey yapmıyordum. Nostaljik, kıpır kıpır ve sürprizli bir gece olacak” dedi.

Yeni yılın coşkusu Kenan Doğulu’nun enerjisiyle Günay sahnesinde müzik dolu bir gecede kutlanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.