Kenan Doğulu, DasDas sahnesinde şarkılarını müzikseverlerle birlikte söyledi

Kenan Doğulu, 27 Nisan akşamı DasDas’ın Metropol İstanbul’daki yeni yerinde en sevilen şarkılarını müzikseverlerle birlikte söyledi. Doğulu konseri boyunca DasDas Sahne’yi dolduran yaklaşık 1500 kişiyi coştururken müziği ve performansıyla herkesi büyüledi.

Son albümü ‘Vay Be’ ile müzik listelerini alt üst eden Kenan Doğulu, gecede yeni şarkılarının yanı sıra ‘İlk Adımı Sen At’, ‘Çakkıdı’, ‘Doktor’, ‘Tutamıyorum Zamanı’, ‘Kandırdım’ ve ‘Şans Meleğim’ gibi popüler parçalarını seslendirdi. Biletlerin günler öncesinden tükendiği konserde Doğulu, müthiş sahne enerjisi ve Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile yaklaşık 1500 kişiye unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

blank
Kenan Doğulu

Nisan ayına Kenan Doğulu konseriyle veda eden DasDas Müzik, Mayıs ayını Nil Karaibrahimgil ve Teoman ile karşılayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.