Kemer Belediyesi’nden Otellere Bisiklet Rotaları Broşürü

Kemer Belediyesi, bisiklet destinasyonu olan Kemer’deki bisiklet rotalarını içeren broşürleri otellerde dağıtmaya devam ediyor.
Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri Halil Öncü ve Ömer Nizam, bisiklet rotalarını içeren broşürleri ilçe genelindeki otellere ulaştırıyor.
Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonu olan Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlere bisiklet sporunu sevdirmek, Kemer’in harika doğasını bisiklet sürerek keşfetmelerini sağlamak için hazırlanan broşürler, belediye personelleri tarafından otellere bırakılıyor.
Belediye personelleri Öncü ile Nizam, Çamyuva Mahallesinde yer alan Emelda Sun Club Genel Müdürü Kurtuluş Gülşen ve Kemer Çamyuva’da yer alan MG Hotel White Lilyum ve MG Hotel Moms İşletme Sahibi Murat Gökhan’a misafirlere dağıtması için broşürleri teslim etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.