Kemal Kılıçdaroğlu: En acı günlerimizde bile soymaya doyamadılar

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından deprem bölgesindeki ziyaretinin ardından SPK’ya gideceğini belirterek “En acı dolu günlerimizde bile, küçük yatırımcıyı soymaya doymadılar. Reziller!” açıklamasında bulundu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7’lik depremin ardından bölgede ziyaretlerini sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dönünce Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) gideceğini söyledi.

Borsa’daki sert hareketler sonrası Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ““Bölgeden dönünce SPK’ya gideceğim. En acı dolu günlerimizde bile, küçük yatırımcıyı soymaya doymadılar. Reziller!” ifadeleri kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şu şekilde:

“Bölgeden dönünce SPK’ya gideceğim. En acı dolu günlerimizde bile, küçük yatırımcıyı soymaya doymadılar. Reziller!”

ÇİMENTO HİSSELERİNDE YÜKSELİŞ
Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksinin yüzde 5 düşmesiyle endekse bağlı devre kesici uygulandı. İşlemler devam ettikten sonra düşüş yüzde 7’yi buldu. İkinci kez devre kesici uygulandı. Çimento hisselerindeki yükseliş ise bugün de devam etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.