Kemal Doğulu’nun sağlık durumu ciddi

Saç tasarımcısı, modacı ve popçu Kemal Doğulu’nın son durumu ile ilgili kardeşi açıklama yaptı.

Dün akşam Beyoğlu’nda oturduğu apartmanda evsahibi tarafından kanlar içinde bulunan Kemal Doğulu, Taksim Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Merdivenlerden çıkarken düştüğü sanılan Doğulu’nun yakın arkadaşları Çağla Şikel, Hande Yener, Hakan Akkaya ve Öykü Serter hastaneye koştu. Çağla Şıkel, “Yoğun bakımda. Müşaade altında tutuluyor. Evde yalnız olduğu için olaydan 1.5 saat sonra bulunmuş” dedi.

“DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR”

Armağan Çağlayan ise twitter hesabına “Omuriliği hasar görmüş olabilirmiş. Düştükten bulunana kadar çok kan kaybetmiş” yazdı. Kemal Doğulu’nun sağlık durumuyla ilgili Instagram sayfasında açıklama yapan Kadir Doğulu “Abimin durumu ciddiyetini koruyor, dua edin” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.