Kelime Oyunu’nda bir ilk yaşandı! Sezon finali bölümünde sorular öğrencilerden geldi

Teve2’in ilgiyle izlenen, sunuculuğunu Ali İhsan Varol’un yaptığı, yarışma programı “Kelime Oyunu” sezon finali bölümü ile ekrana geldi. Fenomen olan yarışmanın, kıyasıya heyecanın yaşandığı bölümünde yarışmacıların sorularını Konya Ereğli Sümer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri hazırladı.

“Kelime Oyunu Yarışmasına Soru Hazırlama” konusunu proje ödevi olarak seçen 14 ortaokul öğrencisi, tüm yarışmacılara sorular hazırladı ve bu soruları öğretmenleri aracılığı ile yarışmanın sunucusu Ali İhsan Varol ile paylaştılar. Öğrencilerin sorularını çok başarılı bulan program ekibi sezonun son programında bu soruları yarışmacılara yönelttiler.

Öğrencilerin programa olan ilgisinden çok mutlu olduğunu yayında da paylaşan Ali İhsan Varol, sosyal medya hesabından “Konya Ereğli Sümer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri, sezon finali sorularımızı hazırladı .Şahane sorular yazılmış, noktasına virgülüne dokunmadan kullandık” diyerek öğrencilere teşekkür etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.