Kelebek Mobilya’dan Son Model BMW Çıkabilir

Kelebek Mobilya 87’nci yılını, 87kişiye 87 hediye kampanyası ile kutluyor

Türkiye mobilya sektörünün lider markası Kelebek Mobilya, kuruluşunun 87’nci yılını 87 kişiye 87 hediye kampanyasıyla kutluyor. Kampanyaya katılanlar Milli Piyango çekilişiyle 2022 model BMW 1.18i Sport Line başta olmak üzere tatil turlarına, mobilyalardan ev aletlerine kadar birçok hediye kazanma şansı yakalayacak.

‘Yeniliğe kanat açtık’ mottosuyla sektörü birçok ilkle tanıştıran Kelebek Mobilya, kuruluşunun 87’nci yılını adına yakışır bir kampanyayla kutluyor. Kelebek Mobilya 87’nci yılında; evlenecek veya evlerini yenileyecek 87 kişiye birbirinden farklı hediye kazanma fırsatı veriyor. 17 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Türkiye genelindeki Kelebek Mobilya mağazalarından 20 bin TL ve katlarında alışveriş yapan herkes çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Son model bir BMW ve onlarca hediye size çıkabilir

Kampanyaya katılanlardan bir kişi çekilişle 1 adet 2022 model BMW 1.18i Sport Line otomobil, 30 kişi 10.000’er TL değerinde Kelebek Mobilya hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak. Kampanya ile ayrıca 10 kişi 10.000’er TL değerinde Ses Joy Tur Tatil çeki, 30 kişi 5.000’er TL değerinde LOVA Yatak tekstil hediye çeki, 16 kişi ise 5.000’er TL değerinde Teknosa hediye çeki kazanabilecek. Her 20.000 TL’lik alışveriş için ayrı bir katılım şansının elde edileceği kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek.

Evleneceklere ve evini yenileyeceklere unutulmaz hediyeler

Kampanyayla ilgili açıklamalarda bulunan Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan, “Kelebek Mobilya olarak, kuruluşumuzun ilk gününden itibaren ürünlerimizle insanların hayallerini gerçekleştirdik, en güzel anlarında yanlarında olduk. Kullanıcılarımız da aynı şekilde bizim yanımızda oldu ve ürünlerimizi tercih etti. Onlardan aldığımız gücü, 87’nci yılımızda hayata geçirdiğimiz kampanya ile yine kullanıcılarımızla paylaşmak istedik. 87’nci yılımızda 87 kişiye 87 hediye kampanyası bu fikirle doğdu. Kampanyamızın hediyelerini, evleneceklerin ve evini yenileyeceklerin hayallerini ve ihtiyaçlarını düşünerek belirledik. Otomobilden mobilyalara, ev ve teknolojik aletlerden tatil turlarına kadar birçok hediyenin yer aldığı kampanyamızla yeni yuva kuracak çiftlerin ve evini yenileyeceklerin hayatlarına güzel bir dokunuş yapmak istedik. Kelebek Mobilya olarak ürünlerimizle olduğu gibi hediyelerimizle de kullanıcılarımızın hayatlarında, evlerinde ve anılarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.