Kazım Koyuncu’nun ailesinden Volkan Konak’a tepki!

Kazım Koyuncu’nun ağabeyi Hüseyin Koyuncu, Volkan Konak’ın katıldığı programda kardeşi ile ilgili söylediği sözlere tepki gösterdi.

Sunay Akın ile “İşte O Çocuk” programına konuk olan Volkan Konak, Kazım Koyuncu ile Pazar’da tanıştığını ve daha sonra dostluklarını geliştirdiklerini söyledi.

Kazım Koyuncu’ya “Doktora niye gitmedin” diye sorduğunu ve Koyuncu’nun kendisine “Para vardı da mı doktora gitmedik” cevabı verdiğini söyledi.

blank

Konak’a Koyuncu’nun Ağabeyi Hüseyin Koyuncu tepki gösterdi.

Hüseyin Koyuncu, Konak’ın konuşmasında yanlış ve olmadık sözler sarf ettiğini iddia ederek, “Kazım Liseyi Rize Pazar’da değil, Artvin Hopa’da okudu. Konak’ın sinirliyim. esiyorum. gürlüyorum, kafamdan aşağı öksürüyor. Yürü git dedim. Verem misin nesin? sözleri çok nahoştur. Kazım duracağı geri bilir. Sözde Kazım hastalandığında Volkan Konak’a ‘Para vardı da doktora mı gitmedik’ demişmiş. Bu söylev asla gerçeği yansıtmıyor. Kazım’ı anlatırken lütfen söylemlere dikkat edelim. Kazım büyük bir değerdir. Hayatı parayla endekslenemez. Ailesi olarak aslı astarı olmayan söylevlere çok üzüldük. Demek ki Kazım’ı gerçekten tanıyamamışsınız. Onun acısını derinden yaşarken bu durum bizi üzmüştür.” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.