Kayseri’de doğa kampına yoğun ilgi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin geleneksel olarak sürdürdüğü, hafta sonlarında vatandaşların doğa ile iç içe zaman geçirdiği doğa kampları, yoğun ilgi ve talep üzerine hafta içi de düzenlenecek. Kayserililerden büyük beğeni toplayan doğa kamplarının hafta içi programları için kayıtlar başladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve spor dolu çeşitli faaliyetlere imza atan Spor A.Ş. 2018 yılında başlattığı doğa kamplarına bu yıl da devam ediyor. Sarımsaklı Barajı’nda gerçekleştirilen doğa kampları ilk günden itibaren vatandaşlardan büyük ilgi görürken, Büyükşehir Spor A.Ş. yoğun talep üzerine hafta sonu gerçekleştirilen kampları hafta içi de düzenleme kararı aldı.

Büyükşehir Spor A.Ş.’nin organize ettiği ve Kayserililerden büyük beğeni toplayan, birbirinden farklı survivor parkuru, voleybol, okçuluk gibi oyun alanları, sabah sporu, gece çorbası, kamp ateşi, canlı müzik, yarışmalar ve birçok etkinliklerin yer aldığı doğa kampları hafta içi de düzenlenecek.

Sarımsaklı Barajı Kamp Alanı’nda birbirinden farklı oyun alanları, sabah sporu ve birçok etkinlikle doğanın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için 24-25 Ağustos’ta gerçekleştirilecek doğa kampı kayıtları başladı.

’Doğa Seni Çağırıyor’ sloganıyla düzenlenen doğa kampları, 0-7 yaş için ücretsiz olurken, 8-12 yaş için 140 TL, 13 yaş üzeri için 180 TL olarak belirlendi. Ayrıca doğa kampı süresince ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, çadırlar ve uyku tulumu Spor A.Ş. tarafından temin edilecek.

Vatandaşlar doğa kampları ile ilgili duyuru ve rezervasyon bilgilerine, haftalık kamp programı ile Spor A.Ş. internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek. Kamp için kayıtlar ise Fizyospor Merkezi’nden yapılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.