Kayseri Kocasinan’da rekortmen asfalt paleti

Kayseri’de en yüksek kapasiteye sahip ve teknolojik yapısıyla dünya standartlarında asfalt üreten asfalt plenti ile 2021 yılında 5 Milyon TL tasarruf sağlayan Kocasinan Belediyesi, ‘Yol medeniyettir’ anlayışıyla hizmet atağını sürdürerek, yeni rekorlara koşuyor. Daha geniş ve daha konforlu yollar yaparak, şehrin alt ve üst yapısını geleceğe hazırladıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yerli ve milli asfalt plentiyle ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için çalıştıklarını söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yapılan hizmetlerle ulaşıma yeni bir soluk kazandırdıklarına dikkat çeken Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin dört bir yanında yol yapımı ve asfalt serimi seferberliği yaptığını kaydederken, “Özellikle yenileme çerçevesinde, alt ve üst yapı, yol, kaldırım ile çevre düzenlemesi gibi bütün çalışmaları yaparak ‘Yeni Kocasinan’ı hızlı bir şekilde oluşturuyoruz. Ayrıca yeni yerleşim alanları ve alternatif yollar oluşturuyoruz. Bunları yaparken de 200 bin metrekare alan üzerinde Kayseri genelinde kamudaki en yüksek kapasiteye sahip, teknolojik donanımıyla dünya standartlarında asfalt üretimi gerçekleştiriyoruz. Çevre dostu özelliğiyle saatte 240 tonluk kapasiteye sahip asfalt üretimiyle daha hızlı, ekonomik ve kaliteli üretim imkanı sunuyoruz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.