Kayseri Büyükşehir’den turizm personeli kursu

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), büyük bir turizm potansiyeline sahip olan Kayseri’de sektörün nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla “150 Yılda 150 Proje” kapsamında “Turizm Personeli Yetiştirme Kursları” düzenliyor. Turizm Personeli Yetiştirme Kursları 4 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir bünyesinde faaliyetlerini yürüten KAYMEK, hayat boyu öğrenme anlayışıyla her yaştan vatandaşın akademik, kişisel, sosyal, sanatsal ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda KAYMEK, 2022 yılı Yaz Döneminde Yaygın Eğitim Kurumları müfredatı çerçevesinde, 46 farklı branşta, 8 farklı tesiste yetişkinlere yönelik kurslar düzenleyecek.

blank

Bu kursların içerisinde büyük bir turizm potansiyeline sahip olan Kayseri’de sektörün nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla “150 Yılda 150 Proje” kapsamında “Turizm Personeli Yetiştirme Kursları” olacak.

KAYMEK’in hem istihdama hem de şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla açtığı ‘Santralist, Ön Büro Elemanı, Rezervasyon Elemanı, Seyahat İşletmeciliği Geliştirme ve Uyum Eğitimi, Özel Turizm Rehberliği’ kursları şehrin turizm sektörüne kalifiye personel yetiştirecek.

4 Temmuz Pazartesi günü KAYMEK Akademi Tesisi’nde açılacak olan Turizm Personeli Yetiştirme Kursları’nın kayıtları başladı.

Ücretsiz olarak hizmet veren KAYMEK kurslarına kayıt için vatandaşların www.kaymekonline.com adresini ziyaret etmesi yeterli olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.