Kayahan’ın tüm albümleri dijital platformlarda yerini aldı

Türk Pop Müziği’nin usta ismi Kayahan’ın tüm albümleri dijital platformlarda yerini aldı. Kayahan’ın sanat hayatındaki 13 albümü ve 2 single’ı, artık tüm dijital platformlardan dinlenip, indirilebilecek.

Müzikseverler Kayahan şarkılarını uzun zamandır bekliyor ve talep ediyorlardı.

Büyük Usta’nın “Cim Bom Şampiyon” isimli şarkısı da listedeki yerini aldı.

İPEK AÇAR: “SON NEFESİMİZE KADAR BIRAKTIKLARINI YAŞATACAĞIZ!”

İpek Açar konuyla ilgili şunları söyledi: “Uzun zamandır çok soruluyordu bana, tüm Kayahan albümleri nihayet digital mecralarda… Yediden yetmişe herkesin hayatına dokunmuş herkesin yüreğine işlemiş çok özel şarkılar Kayahan şarkıları….Türkiye’nin büyük ustası olunca insan hem şarkılarıyla, hem fikirleriyle, asla unutulmuyor… Bizde son nefesimize kadar bıraktıklarını yaşatmaya ve şarkılarını sevenleri ile söylemeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz. Tüm sevenlere bu haberi duyurmak bizim için büyük mutluluk” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.