Kaşlarını aldıran erkek oyuncuları eleştiren Nurgül Yeşilçay, Özcan Deniz’e gelince sustu

Twitter’dan kaşlarını aldıran erkek oyuncuları eleştiren Nurgül Yeşilçay, konu Özcan Deniz’e gelince çark etti. Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre yeni sezonda ‘Muhteşem Yüzyıl- Kösem’ dizisinde rol alacak olan Nurgül Yeşilçay, ekran macerasına yeni başlayan ‘Bodrum Masalı’ dizisindeki erkek oyuncuların kaşlarına takmıştı.

KAŞLARINI ALAN ERKEKLERİ ELEŞTİRMİŞTİ

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam ve Dilan Deniz Çiçek gibi isimlerin yer aldığı yapımdaki erkek oyuncuların kaşlarını aldırıp, keman gibi kaşlara sahip olmasından rahatsızlık duyan Yeşilçay, bu duruma Twitter’dan isyan etmişti.

“ONA YAKIŞIYOR”

“Bodrum Masalı’nı yok eden, kaşları çılgınca alınmış kadınsı erkek karakterler derim. Bu kaşlar ne? neden? niye?” diye yazan Yeşilçay’a muhabirlerin ‘İkinci Şans’ filminde birlikte kamera karşısına geçtiği Özcan Deniz’in de kaşlarını aldırdığının hatırlatılması üzerine oyuncu “Özcan’a yakışıyor ama, onda iyi duruyor” diyerek kahkaha attı.

nurgul

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.