Kaşıbeyaz, lezzetlerini paket servisle evlere taşıyor

Yeme içme sektörünün en büyük oyuncularından Kaşıbeyaz, bu sene ramazanın korona sürecine denk gelmesiyle lezzetlerini paket servisle evlere taşıyor.

İstanbul’da kebabın marka ismi haline gelen ve yıllar içerisinde sektörünün öncü markalarından biri olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, 7 şubesinde kaliteden ödün vermeden misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor.

Korona süreci nedeniyle tüm şubelerini kapatan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, bu ramazanda da lezzetlerini misafirleriyle buluşturacak. Bunun için Kaşıbeyaz Florya’da paket servis ve baklava servis, Kaşıbeyaz Yeniköy’de paket servis ve baklava servis, Kaşıbeyaz Etiler Baklava Shop’ta baklava servisi sunulacak. Çorbadan kebaba, tatlıdan mezeye kadar tüm lezzetler için 0850 441 20 40 telefon hattını aramak yeterli olacak. Hijyen için temassız ödeme sistemi kullanılacak.

blank
Murat Kaşıbeyaz

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, “Ülkemizde ilk korona vakasının görünmesiyle birlikte sektörde ilk önlemi alan firmalardan biri olduk. Hem kendi personelimizin sağlığını korumak hem de misafirlerimizin evde kalmaları için şubelerimizi kapattık. Evde kaldığımız bu süreçte ramazan ayını da yaşayacağız. Mecbur olmadıkça dışarıya çıkmazken, herkesin ramazanı daha keyifli yaşaması için ramazan boyunca Kaşıbeyaz lezzetlerinin evlere konuk olması için paket servise başlıyoruz. Florya, Yeniköy ve Etiler şubelerimiz üzerinden lezzetlerimizi ulaştıracağız. Lezzetlerimizin şubeden eve kadar hijyenik bir şekilde ulaşması için gerek şubelerimizde gerekse de motorlarımızı sürekli dezenfekte edeceğiz. Bunun dışında çalışanlarımızın da hijyenlerini sağlıyoruz. Temassız ödeme sistemini kullandığımız için misafirlerimiz güven içerisinde siparişlerini verebilirler.” açıklamalarında bulunurken, Kaşıbeyaz Baklava Shop’larla ilgili yeni franchise’lar verdiklerini korona akabinde bunların da hizmete gireceğini belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.