Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı mesajında: ‘’Türk milletinin yüksek karakterini, yüz yıllara uzanan destansı tarihinde çok kez görmüşüzdür. Bu milletin aziz evlatları genlerindeki binlerce yıllık ruhla ve sağduyuyla hareket ederek sahip olduğu inanç, cesaret, iman ve kararlılıkla hür, bağımsız ve aydınlık yarınlara doğru ilerlemeye devam edecektir.

Kalpleri iman ve ülke sevgisiyle dolu olarak, vatan, millet, istiklal ve diğer bütün mukaddes değerleri uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, zaman içerisinde ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize de Cenab-ı Hakk’tan sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun’’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.