Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, valilik tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Karaman Valiliği’nce tertip edilen bayramlaşma programı; Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü polis evinde gerçekleştirildi. Saat 14.30’da başlayan bayramlaşmaya; Vali Tuncay Akkoyun, Karaman Milletvekilleri, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve Protokol üyeleri katıldı.

Program sırasıyla; Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi, 112 Başhekimliği, Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü Çarşı Polis Merkezi Amirliği, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Jandarma Komutanlığı Ereğli UTP Noktası, Çocuk Evleri Sitesi, Dursun Fakih Huzurevi ile Şehit ve Gazi Ailesi ziyaretleri ile devam etti.

Bu arada Karaman Belediyesi’nin bayramlaşma programı, 10 Temmuz 2022 Pazar günü saat 14.00’de Belediye hizmet binasında gerçekleştirilecek. Bayramlaşma programına tüm halkımız davet edildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.