Karahan Çantay sorusu Sibel Can’ın moralini bozdu

Katıldığı ‘Mr.Turkey 95’ yarışmasında Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçilen Karahan Çantay 15 yıl sonra ortaya çıktı. Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Karahan Çantay’ın dönüşüyle ilgili sorular ünlü şarkıcı Sibel Can’ın moralini bozdu.

Ünlü şarkıcı Sibel Can, oğlu Emir’le İstinye Park’ta objektife takıldı. Yıllar önce Hakan Ural’dan boşanmasına sebep gösterilen Karahan Çantay’ın Amerika’dan dönüşüyle ilgili sorular, Sibel Can’ın moralini bozdu.

Can aynı gün Instagram’da “En tenha yerindeyim hayatın, kirli kalabalıklara inat…” notuyla haberlere cevap vermiş oldu.

15 YIL SONRA ORTAYA ÇIKTI

Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine neden olduğu iddia edilen Karahan Çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen Çantay, ‘Zamanı gelince konuşacağım’ dedi.

sibel-can1

Röportaj yapalım öyle yayınlayın” dedi. Eski manken, ‘Bunca zaman neredeyiniz?” sorusuna “Amerika’da yaşıyorum. En popüler olduğum dönemde işimi bırakıp gitmek zorunda kaldım. Zamanı gelince konuşurum belki” diye cevap verdi.

ERKEK GÜZELİ

Çantay, ODTÜ Matematik Bölümü son sınıfta öğrenciyken ‘Mr.Turkey 95’ yarışmasına katılarak Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel Can ile ilk tanışması final gecesi oldu. Tacını giydiren Can’ın daha sonra bir klibinde oynadı, televizyon dizisi çekti.

İhanet iddiası sonrası eşiyle basın toplantısı düzenleyen Can gözyaşlarını tutamamıştı. Karahan Çantay bir dönem Türkiye’nin en popüler mankeniydi. Bülent Ersoy’un klibinde oynayan Çantay, çok sayıda reklam filminde de rol aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.