Kara Sevda’da Deniz’in ilk yaş günü heyecanı yaşanacak

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’da Deniz’in ilk yaş günü heyecanı yaşanacak ve Kemal’in bir hayali gerçekleşecek. Kemal’in hayalini kurduğu aile tablosu, Nihan ve Deniz’in baba evine gelmesiyle bir süreliğine de olsa gerçeğe dönecek. Deniz’in doğum günü hazırlıklarıysa Nihan ve Kemal için önceden başlayacak.

Kızının doğum günü pastasını kendi elleriyle yapmak isteyen Kemal, Nihan’dan yardım isteyecek. Nihan ve Kemal’in pasta macerası, romantik komedi tadında, eğlenceli sahnelerle ekrana gelecek. İki kara sevdalı, bütün sorunlardan ve kötülüklerin gölgesinden uzakta, baş başa unutulmaz saatler geçirerek aşk tazeleyecek.

Nihan ve Kemal, kızları Deniz’i ilk yaş gününde dedesinin evine götürdüğünde hayatlarının yeni bir dönemini de aralayacaktır. Aşklarına olan inançlarıyla artık çok daha güçlüdürler. Yaşadıkları sıkıntıların ardından torunlarıyla tanışan Hüseyin ve Fehime, tüm aile üyeleriyle birlikte mutlu bir gün geçirecek.

Bu mutlu günün son sözünü söylemek içinse, Emir pusuda beklemektedir.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda 1 Mart Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanları:

YouTube video

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.