Kara Sevda’da Asu’yu Kemal mi öldürdü?

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın yeni bölümünde Gizem Karaca izleyiciyle buluşuyor.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Sevda’ya sevilen oyuncu Gizem Karaca dâhil oldu. Karaca, dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerin dışına çıkarak komiser rolüyle ekrana gelecek.

Asu’nun ölümüyle başlayan süreçte, Kemal ve Nihan, bugüne kadar hiç rastlamadıkları bir girdabın içinde kendilerini bulacak. Kemal ve Nihan; Asu’nun cinayetini çözmek için görevlendirilen Komiser Mercan ile tanışacaklar. Sıra dışı ve zeki bir komiser olarak tanınan Mercan’ın topladığı delillerin en büyük şüpheli olarak Kemal’i işaret etmesi izleyenleri şoke edecek. Öte yandan ilk andan itibaren Mercan’la yıldızı barışmayan Nihan, Kemal’in yanında Mercan’ı gördükçe kendini kontrol etmekte zorlanacak.

Asu’yu Kemal mi öldürdü?

Heyecan dolu bölümde; Asu’nun öldürüldüğüne dair tüm şüpheleri üzerine toplayan Kemal’in elindeki yara izi dikkat çekecek. Kemal’in, Asu’yu en son kendisinin gördüğünü herkesten saklaması da akıllarda soru işareti bırakacak.

‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde Asu neden öldürüldü ve Kemal, Asu’nun katili mi sorularına yanıt ararken bir an olsun düşmeyen temposuyla izleyicilerini ekran başına kilitleyecek.

‘Kara Sevda’nın yeni bölümü 29 Mart Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.