Kara Sevda, yeni sezona bomba gibi dönüyor

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’nın çekimleri önceki gün başladı.

Yaz tatilinin ardından bir araya gelen Kara Sevda’nın oyuncuları, yönetmen Hilal Saral ve teknik ekip yeni sezonu pasta keserek kutladılar.

Geçtiğimiz sezona damga vuran Kara Sevda’nın ilk sezon final bölümünde; Nihan’ın hamile olduğunu öğrendikten sonra ikiz kardeşi Ozan’ın gizemli bir şekilde ölmesi ayrıca Kemal’in, Emir’i vurarak elini kana bulaması izleyenleri şoke etmişti. Birçok soru işaretiyle ara veren dizinin ikinci sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Kemal ve Nihan artık iki düşman mı?, Emir yaşıyor mu?, Kemal hapse mi girecek?, Ozan’ın ölümünden Kemal’i sorumlu tutan Nihan, hamile olduğunu ona söyleyecek mi? gibi soruların cevaplarını izleyenler büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

gazetemag.com-kara sevda

FENOMEN KARAKTER EMİR KOZCUOĞLU ÖLDÜ MÜ?

Dizide Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Emir Kozcuoğlu karakterinin hayatta olup olmadığı sosyal medyada gündem oldu. Karanlıklar Prensi lakabıyla anılan Emir Kozcuoğlu’nun, Kemal ve Nihan arasındaki en büyük engel olması, ikiliye acımasızca yaptığı kötülüklere rağmen kıvrak zekası ve yaşam biçimiyle izleyenlerin gönlüne taht kurmuştu. Finalde kanlar içinde yere yığılan Emir’in akıbeti yeni sezonun ilk bölümünde ortaya çıkacak.

Kara Sevda’nın yeni sezon bölümleri Eylül ayında Star TV’de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.