Kara Mamba’ya Saygıyla “Kobe Bryant: A Trinute” Gain’de Yayında

Dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant’ın ardında bıraktığı, başarı ve sevgi dolu mirasa bir övgü niteliği taşıyan “Kobe Bryant: A Tribute”, GAİN’de yayına girdi. “Kara Mamba” lakabıyla bilinen yıldızın kariyerindeki unutulmaz maçlardan görüntülerin yanı sıra, acı kaybının ardından yaşananları da ekrana taşıyan 2020 yapımı belgeselde, eşi Vanessa Bryant, Jennifer Lopez ve Michael Jordan’ın kendisiyle ilgili değerlendirmelerine de yer veriliyor.

Kobe Bryant’ın kızı Gianna ile birlikte trajik bir kazada aniden hayatını kaybetmesi tüm dünyayı yasa boğmuştu. O hem kendi alanında hem de spor dünyasının dışında son derece itibar gören bir isimdi; gerçek bir süperstardı. Basketbol sahalarındaki eşsiz performansının yanı sıra, yardımseverliğiyle de tanınıyordu. Kobe’nin kariyerine, ailesine ve hayır işlerine adanmışlığı, onu dünyanın dört bir yanında sevilen biri haline getirmişti. Fakat yaşamı ansızın ve trajik bir şekilde son bulacaktı.

“Kobe Bryant: A Tribute”, Bryant’ın ardında bıraktığı bu özel mirası kayıt altına alıyor ve onun ismini adeta geleceğe taşıyor. Belgeselde, Bryant’ın yaşamındaki ve kariyerindeki unutulmaz anlar ile acı kaybının ardından yaşananlar izleyiciyle buluşuyor. Ünlü basketbolcu Michael Jordan’ın övgü dolu yorumlarına ve eşi Vanessa Bryant ile Jennifer Lopez’in ölümü sonrasında yaptıkları duygu yüklü değerlendirmelere de yapımda yer veriliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.