Kansersiz Yaşam Derneği’nden “Gülümse Sen Şenliği”

Kansersiz Yaşam Derneği’nin her yıl düzenlediği geleneksel “Gülümse Sen Şenliği” bu sene 23 Şubat Pazar günü Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirildi. Şenliğe katılan Sarp Akkaya, Kaya Akkaya, Ziynet Sali, Açelya Elmas, Acun Ilıcalı ve Ertem –Gülşen Şener kanser hastası çocuklarla bir araya geldi.

Hastane, tedavi ve ev üçgeninde geçen zorlu koşullara rağmen yorulmadan ve umutlarını yitirmeden günlerini geçiren kanser hastası çocuklar için düzenlenen özel şenlikte, Ziynet Sali çocuklara şarkılar söyledi. Sarp Akkaya, Kaya Akkaya, Açelya Elmas, Acun Ilıcalı ve Ertem –Gülşen Şener çifti çocuklar için düzenlenen oyun aktivitelerine katıldı. Çocuklarla tek tek hatıra fotoğrafları çektiren ünlü isimler onlara keyifli bir gün armağan etti. Şenliğe Yasemin ve Leyla Ilıcalı ile birlikte katılan Acun Ilıcalı objektiflere kızları ile birlikte poz verdi.

blank

Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz, Onursal Başkanı Yavuz Kocaömer şenliğe katılan sanatçılara, kanser tedavisi gören çocuklara verdikleri destek ve moral için teşekkürlerini iletti.

blank

“Gülümsemek, iki insan arasındaki en kısa mesafedir” sözüyle yola çıkan Kansersiz Yaşam Derneği’nin “Gülümse Sen Şenliği”nde minik kalpler; yaratıcı drama, zumba, yoga, karaoke, sihirbaz, yüz boyama, rtim, masal, resim ve takı atölyesi gibi birçok etkinlikle doyasıya eğlendi.

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.