Kansere yakalanan Survivor Nagihan Karadere sağlık durumunu anlattı

Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere kanser olduğunu açıklamıştı. Son olarak Survivor 2022 All Star’da yarışan Karadere, iki farklı kanser türüyle mücadele ettiğini söylemişti. Karadere sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da yarışmacı olan Nagihan Karadere, kansere yakalandığını duyurmuştu. 38 yaşındaki Nagihan Karadere son sağlık durumunu açıkladı. “Sevgili arkadaşlar, herkese selamlar. Doktorumun yanındayım. Birkaç gün önce bana çok güzel bir haber vermişti ve ben de koşarak yanına geldim.” diyen Karadere, “Raporum tertemiz çıktı. Çok mutluyum gerçekten, aylardır stres içerisindeydim. Mücadelemiz çok güzel geçti, doktoruma çok teşekkür ederim.” dedi.

Nagihan Karadere açıklamasında “Yanımda olan, dualarını esirgemeyen tüm sevenlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizi çok öpüyorum. 6 ay sonra tekrardan kontrolüm olacak” sözlerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.