Kanal D, Youtube’ta en çok abonesi olan televizyon kanalı olmayı başardı

Kanal D, Youtube’ta 500 bin aboneyi geçerek, sektör kanalları arasında en çok abonesi olan televizyon kanalı olmayı başardı.

Türkiye’nin kanalı Kanal D, Youtube’ta içeriklerini paylaştığı kanalında 500 bin aboneyi geçerek, bu zamana kadar Türkiye’de en çok abonesi olan televizyon kanalı olurken, başarılarına bir yenisini daha kattı. Bu başarı, hizmet sağlayıcısı Youtube tarafından da takdir ile karşılanarak, Kanal D’ye motivasyon ve teşekkür plaketi sunuldu.

Youtube Kanal D kanalındaki içerikler bugüne kadar 678 milyon kez izlenirken, 2 milyon 258 bin beğeni aldı. Televizyonun yanı sıra dijital platformlardaki başarıları ile kullanıcının beğenisini kazanan Kanal D, zengin ve sevilen içeriklerini playlistler halinde sunarak, abonelerinin istediğini hızlı ve kolay bulmasına da imkan sağlıyor.

kanald-youtube

Bunları biliyor muydunuz?

Yüklenen içeriklerin izlenme süresi, toplamda 2 bin 767 yıllık bir zamana denk geliyor.

Yüklenen içerikler, kullanıcılar tarafından diğer sosyal medya alanlarında 1 milyon 183 bin kez paylaşıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.