‘Kalp Yarası’ her yeni bölümüyle sosyal medyanın zirvesinde

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, atv’nin sevilen dizisi ‘Kalp Yarası’, her yeni bölümüyle sosyal medya gündeminin zirvesinde yer alıyor. Dizinin başrol oyuncuları Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin performanslarıyla göz doldururken ‘AyFer’ çifti hayranların gönlünde taht kuruyor.

‘Kalp Yarası’nın pazartesi akşamı ekrana gelen 19’uncu bölümünde de gelenek bozulmadı ve #KalpYarası ile bölüm etiketi #YeniHayatımız Twitter gündeminin üst sıralarında yer aldı. Yalnızca Türkiye gündemiyle sınırlı kalmayan dizi, Panama, Brezilya ve dünya gündemine girmeyi başardı. ‘Kalp Yarası’ her yeni bölümüyle farklı bir ülkede ve dünya gündeminde kendine yer buluyor.

‘Kalp Yarası’ yeni bölümüyle pazartesi akşamı atv’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.