Kaftancıoğlu: Nerede kalmıştık?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu infaz işlemlerinin tamamlanmasının ardından Silivri Cezaevi’nden çıktı. Kaftancıoğlu basın açıklamasına, “Nerede Kalmıştık?” diyerek başladı.

İSTANBUL (İGFA) – Sosyal medya paylaşımları nedeniyle yargılandığı davada kendisine verilen ve Yargıtay tarafından onanan 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasının infaz işlemleri için bugün İstanbul Adliyesi’ne giden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, oradan Silivri Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilmişti.

Kaftancıoğlu tahliyesinin ardından basın açıklaması yaptı.

Açıklamasına “Nerede kalmıştık” diye sorarak başlayan Kaftancıoğlu, “Çalışmaya, çalışmaya, çalışmaya devam. İyi ki varsınız, iyi ki adaletin yanındasınız. Ben içeride kendime değil sizlerin güneşin altında kalmanıza daha çok üzüldüm. Yarın 16 milyon İstanbullu’nun iradesini yargılamaya kalkacaklar. Yarın Ekrem başkanımızın davası var. Hep beraber orada olacağız” dedi.

Kaftancıoğlu, aldığı cezanın yatarının 3 yıldan az olması nedeniyle denetimli serbestlik uygulanacağı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.