Kadir İnanır yoğun bakımdan çıktı

Ünlü sanatçı Kadir İnanır, yoğun bakım servisinden normal odaya alındı. Doktorları ile sohbet etmeye başlayan İnanır’ın, ‘Sevgi emektir sözünün doğruluğunu bir kez daha anlıyorum’ dediği öğrenildi.

Beyinde pıhtı atması nedeniyle bir süredir tedavi gören 72 yaşındaki sanatçı Kadir İnanır’dan sevindiren haber geldi. Ünlü oyuncunun gerçekleştirilen ameliyat sonrası bulunduğu yoğun bakımdan normal odaya alındı.

İnanır’ın sağlık durumuna ilişkin oyuncu Julide Kural, “25 Kasım itibariyle tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden normal odaya alınmıştır. Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklıdır” dedi.

İnanır, beyin kanaması geçirerek ameliyat edilmiş ardından da yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde uyandırılmıştı. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre İnanır yoğun bakım ünitesinden servise alındı. Durumunun iyi olduğu öğrenildi.

‘SEVGİ EMEKTİR SÖZÜNÜN DOĞRULUĞUNU BİR KEZ DAHA ANLIYORUM’

Denizli’de Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alınan ünlü sanatçı Kadir İnanır yoğun bakım ünitesinden normal servise alındı. 72 yaşındaki ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında oyuncu Jülide Kural, şu açıklamayı yaptı:

“Bildiğiniz gibi Kadir İnanır, bir operasyon sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam etmekteydi. 25 Kasım itibariyle tüm veriler olumlu yönde seyrettiğinden normal odaya alınmıştır. Zihin ve beden fonksiyonları bütünüyle sağlıklıdır. Doğal olarak bu zorlu sürecin yorgunluğu devam etmektedir ancak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nin elbette başta doktorları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının emeği, özeni ve sevgisiyle bu süreci büyük hızla olumluya dönüştürmektedir. Hem sürecin hassasiyeti hem de pandemi nedeniyle maalesef ki ziyaretçi kabul edilmemektedir. Bu nedenle sevenlerinin anlayışına sığınıyoruz. Bugünden bir anekdot: Kadir, doktorların Nörolog Çağdaş Erdoğan ve Psikiyatrist Osman Özdel ile sohbet ederken ‘Sevgi emektir sözünün doğruluğunu bir kez daha anlıyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.