Kadir İnanır, yıllar sonra ekrana dönüyor

Eylül ayında başlayacak dizide Kadir İnanır, İstanbul’un ünlü kabadıylarından Galatalı Eşref’i canlandıracak.

Usta oyuncu Kadir İnanır, sonbaharda yayına girecek ‘Ali Ekber Cevahir’ dizisinde ‘Galatalı Eşref’ adlı kabadayıya hayat verecek.

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Kadir İnanır, 2011 yılında ekrana gelen “İzmir Çetesi”nin sona ermesinin ardından dizi setlerinden uzaklaşmıştı. Hürriyet’in haberine göre, aldığı tüm teklifleri geri çeviren İnanır’ı sonunda yakın bir dostu ikna etti. Usta oyuncu, yapım şirketi Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’un dizi teklifine “Evet” dedi.

Galatalı Eşref’i oynayacak

Kadir İnanır, Gold Film’in yapımcılığında çekilecek ‘Ali Ekber Cevahir’ adlı diziyle ekrana dönecek. Oyuncu, başrolünü oynayacağı dizide İstanbul’un ünlü kabadayılarından Galatalı Eşref’i canlandıracak. Senaryosunu Esen Ali Bilen, Emre Erkan ve Ece Umay Mit’in yazdığı dizinin çekimlerine temmuz ayında başlanması planlanıyor. Üç kızı bulunan Eşref’in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmaları ekrana taşıyacak dizi, eylül ayında seyirciyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.