Kadir İnanır, Erkan Petekkaya ve Özgü Namal ‘Ali Ekber Cevahir’ dizisinde bir araya geliyor

Kadir İnanır ile Erkan Petekkaya, ‘Ali Ekber Cevahir’ dizisinde bir araya geliyor. Özgü Namal’a da İnanır’ın kızı rolü teklif edildi.

Kadir İnanır’ın başrolünü paylaşacağı ‘Ali Ekber Cevahir’ dizisinin cast çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kadir İnanır’ın Galatalı Eşref isminde bir kabadayıya hayat vereceği dizinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. ‘Vurgun’ dizisi geçtiğimiz haftalarda erken final yapan Erkan Petekkaya, projenin kadrosuna katıldı. Eylül ayında ekrana gelmesi planlanan Gold Film imzalı dizide Petekkaya, İnanır’ın baş düşmanı ve aynı zamanda büyük kızına âşık bir adamı canlandıracak.

ÖZGÜ NAMAL’A TEKLİF

Yapım şirketi, oyunculuktan ve şehir hayatından vazgeçerek Köyceğiz’de çiftliğe yerleşen Özgü Namal’ın da kapısını çaldı. Namal’a İnanır’ın 3 kızından en büyüğüne hayat vermesi için teklif götürüldü. Namal teklif kabul ederse rol gereği Erkan Petekkaya’yla aşk yaşayacak. Şirketin Aslı Tandoğan’a da senaryo gönderdiği gelen bilgiler arasında.

Kadir İnanır, en son 2011 yılında ‘İzmir Çetesi’ adlı dizide rol almıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.