“Kadir Çöpdemir ve Paraşüt ile Kolay Gelsin”

Online ön muhasebe programı Paraşüt, yeni dijital kampanyasında, Kadir Çöpdemir’in küçük ve orta ölçekli işletme sahipleriyle gerçekleştirdiği ön muhasebe sohbetlerini eğlenceli bir dille ekranlara taşıyor. 5 filmden oluşan kampanya, Paraşüt’ün tüm dijital ve sosyal medya kanallarında yayında.

Online ön muhasebe programı Paraşüt, sosyal medya ve dijital platformlarda yayına giren yeni iletişim kampanyasında, ünlü oyuncu ve sunucu Kadir Çöpdemir’in gerçekleştirdiği keyifli KOBİ sohbetlerini, eğlenceli bir anlatımla ekranlara getiriyor.

“Kadir Çöpdemir ve Paraşüt ile Kolay Gelsin” isimli dijital kampanyada Çöpdemir, bilişim firmalarından ajans ve start-up’lara kadar birçok farklı sektörden patronla; günlük yaşamları, işleri, ön muhasebenin önemi ve Paraşüt’ün hayat kolaylaştıran özellikleri hakkında samimi sohbetler gerçekleştiriyor.

5 adet filmden oluşan kampanyada, Kadir Çöpdemir hem Paraşüt kullanan hem de kullanmayan işletme sahiplerine finansal verilerini nasıl ve nerede kayıt altına aldığını soruyor. Paraşüt kullanmadığını ve finansal verilerini genelde dağınık halde tuttuğunu ifade eden işletme sahiplerine Paraşüt’ün nasıl büyük bir zaman ve iş gücü tasarrufu sağladığını esprili bir dille anlatıyor. Paraşüt kullanan işletme sahipleri ise zaman ve cihazdan bağımsız olarak, finansal verilerini nasıl kolay ve hızlı bir şekilde yönettiklerini kendileri dile getiriyor.

Paraşüt Hakkında:
Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini desteklemek hedefiyle 2013 yılından bu yana web tabanlı fatura ve finansal yönetim hizmeti vermektedir. İşletme sahipleri için finansal kontrol paneli niteliği taşıyan uygulamada fatura ve cari hesap yönetimi, kredi kartı ile online tahsilat gibi temel finansal hizmet ve bilgiler gerçek zamanlı ve kolay, anlaşılır şekilde sunulmaktadır. 2019 yılının Mayıs ayında – Mikro ve Zirve Yazılım ile güçlerini birleştiren Paraşüt; bu işbirliği sayesinde KOBİ’lere kuruldukları ilk günden globalleşme sürecine kadar her aşamada, uçtan uca teknoloji çözümleri içeren ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.