“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Fotoğraf Sergisi Ege Perla’da!

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki Ege Perla, İzmirlilerin Hoş Vakit Merkezi olmanın yanı sıra, şehirde sanatın buluşma noktası olmaya da devam ediyor.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen ve Türkiye’nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması olan “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında ödül ve sergileme alan eserler 2-16 Haziran tarihleri arasında Ege Perla’da olacak.

2007 yılından bu yana 25 bini aşkın katılımcının, 97 binin üzerinde fotoğrafla katıldığı “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışması, kadınların sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedeflerken, onlara kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce ifade edebilecekleri bir platform sunuyor. Birbirinden yetenekli kadın fotoğrafçıların katılımıyla renklenen sergi aynı zamanda dijital ortamda da sergilenerek fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” sergisi 2-16 Haziran tarihleri arasında Ege Perla B1 katta sanatseverlerle buluşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.