Kadın dizisi setinde Özge Özpirinçci’nin saç krizi!

Kadın’ın yapım şirketi, Özge Özpirinçci’den dizideki Bahar karakteri için doğallıktan vazgeçmesini istedi. Özpirinçci, ise ‘Doğal halim bu, boyatmayacağım’ diyerek tepki gösterdi.

FOX Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Kadın’ın setinde beyaz saç krizi yaşandı. Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, başrolü olduğu Kadın dizisinin yeni sezon tanıtımı için kamera karşısına geçti. Doğallığıyla ön planda olan güzel oyuncu, saçını boyatmak istemeyince sette kriz çıktı.

Yapım şirketi tarafından dizideki karakteri Bahar için doğallıktan vazgeçilmesi istenen oyuncu, “Doğal halim bu, boyatmayacağım” diyerek tepki gösterdi. Uzun uğraşlar sonunda ikna edilen Özpirinçci için doğallığını koruyacak bir yöntem bulundu. Oyuncunun beyaz saçları sprey boyayla kapatıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.