Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, ayrılık iddialarını doğruladı

Bir süredir Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, ayrılık iddialarını doğruladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan popçu, “Bazen aşk olsa da olmuyor” sözleriyle dikkat çekti.

Bu yıla aşklarıyla damga vuran Hadise ve Kaan Yıldırım hakkında ortaya atılan ayrılık iddiaları doğru çıktı. Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Hadise, “Aşk çok güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum.” dedi.

blank

Hadise ve Kaan Yıldırım, romantik paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyordu. Çift hakkında geçtiğimiz günlerde flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Covid-19’a yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın yanından ayrılıp kendi evine geçmişti. Hastalık nedeniyle evleri ayıran gözde isimlerin, daha sonra ilişkilerine de son verdiği iddia edilmişti. Instagram’dan da birbirlerini takip etmeyen çift hakkındaki iddialar doğru çıktı. Hadise, sosyal medya paylaşımıyla aşkın bittiğini duyurdu.

blank

Öte yandan Kaan Yıldırım, ayrılık iddiaları sonrası Hadise’yle ateşin başında çekildikleri bir kareyi sosyal medyada yayınlamıştı. Yıldırım’ın paylaşımı, çiftin ayrılmadıklarını ve birlikte zaman geçirdiklerini düşündürmüştü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.