YouTube / gazetemag tv

Kaan Tangöze’den hamile sevgilisi Kıvılcım Ural’a cip

Kaan Tangöze, hamile sevgilisi Kıvılcım Ural’a hem bebek hem de yeni yaş hediyesi için kız arkadaşının istediği bir cip satın almaya karar verdi.

Duman Grubu’nun başarılı solisti Kaan Tangöze, hamile sevgilisi Kıvılcım Ural’ın bir dediğini iki etmiyor! Başarılı rockçı, uğruna Seçkin Piriler’le evliliğini bitirdiği Ural’ın hem doğum gününü hem de yaklaşan bebek hediyesi için araba arayışına girdi! Uzun süredir cip isteyen Ural, İstanbul’daki galericileri dolaşmaya başladı. Tangöze de kız arkadaşını bir an olsun yalnız bırakmayarak, sevgilisine eşlik ediyor. Ural’ın yakın çevresine henüz istediği bir cip modelini bulamadığı için dert yakındığı öğrenilirken Kaan Tangöze’nin ise sevgilisinin bu isteği için kesenin ağzını açacağı iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.